dizajn KWK

Taka sytuacja.

Doniczka kwiatowa w kształcie organu urabiającego? Mamy już mydło w kształcie węgla, a kto wie, może nasi młodzi artyści podchwycą temat takiej dekoracji. Albo firma związana z branżą węglową - po co od razu ścianowy kombajn stawiać, takie nieprawdziwe sytuacje prezentują się dobrze na Simexie ale poza tym "na powierzchni" nijak się to ma z rzeczywistością. Więc zamiast kombajnu przed swoją siedzibą położyć kilka (prawdziwych) organów i posadzić w nich kwiaty - synergia natury i technologii.
A z tym nieprawdziwym widokiem kombajnu ścianowego na powierzchni, to mi przypomniało jak kilkanaście lat temu robiłem animacje do ambitnego projektu wysypiska śmieci, na który porywało się miasto. Wstawiłem tam takie animowane buldożery (Fadromy?) - wiecie, co spychają te śmieci na wysypiskach i one się fachowo nazywają kompaktorami... A na prezentacji pewna pani radna zadała konkretne pytanie w temacie "...jak to, miasto zakupiło kompaktor już jakiś czas temu, a ja go jeszcze na ulicach nie widziałam?!"

Komentarze

  1. A tymczasem ul. Nadgórników na Góreckiego ma być zamieniona

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak czytałem, znam tych mieszkańców, bo trochę tam fotografowałem - podpytam o opinię przy okazji! :) I znowu wytłoczka jajek będzie czekała na Uszaka... :P

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty